Menu
Aktualności Aktualności RSS

Joga dla początkujących Częstochowa lub ONLINE

Nazywam się Ilona Kamińska i pokażę Tobie, że joga może być prosta i dla każdego !Jestem dyplomowanym instruktorem jogi z ponad 10-letnią praktyki. W 2012 roku zostałam absolwentką AWF Warszawa, Wydziału Rehabilitacji o specjalizacji Joga i Relaksacja.

czytaj więcej »

Luksusowe Apartamenty w Sopocie

Chcąc wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom Aqua House stworzyło dogodne warunki do organizacji spotkań biznesowych, sympozjów naukowych, konferencji oraz imprez okolicznościowych.

czytaj więcej »

Lwów sentymentalny, plener fotograficzny z Tokiną

Lwów sentymentalny, plener fotograficzny z Tokiną Plener fotograficzny Lwów - duża dawka fotografii miejskiej i historii z architekturą najwyższych lotów. Nie zabraknie dobrej kawy i wiśniówki. Uczestnicy odwiedzą miejsca bardzo znane i te nieco mniej: trzy katedry, tajemniczą cerkiew wołoską, mistyczne freski Rosena, zaułek ormiański, cmentarz Orląt Lwowskich i inne.

czytaj więcej »

Kalendarz Imprez 2018

Kalendarz imprez Bieszczady 2018 rok.

czytaj więcej »

Kiedy pojechać w Bieszczady ?

Bieszczady są jednym z ciekawszych miejsc, na mapie polskich atrakcji turystycznych. Położone w południowo-wschodnim zakątku kraju, wymagają odrobiny wysiłku, aby tu dojechać. No właśnie, jaką porę roku wybrać, aby najwygodniej zwiedzać Bieszczady i aby móc zobaczyć jak najwięcej? Prawdziwy miłośników Bieszczadów powie, że każda pora roku jest dobra, aby przyjechać w góry. Jednak z perspektywy normalnego turysty, podróżującego z rodziną i szukającego propozycji na kilku dniowy wyjazd, nie będzie to tak oczywiste

czytaj więcej »

SILVA INTUITION SYSTEM

Silva Intuition System Czy masz wrażenie, że kręcisz się w kółko i nie wiesz co zrobić, by ruszyć z miejsca? Dopada Cię przygnębienie, brak poczucia, że to wszystko ma sens? Brak Ci energii, a Świat malujesz w ponurych barwach? Jeśli już dłużej nie chcesz narzekać i być pesymistą, pragniesz odzyskać radość życia, zaufać sobie i spełniać swoje marzenia to Silva Intuition System jest dla Ciebie. Na tym szkoleniu obudzisz swoją wewnętrzną siłę, zostaniesz Doradcą swojego życia!

czytaj więcej »

​Gdzie dobrze zjeść w Bieszczadach

Jesień to wymarzona pora na odwiedzenie Bieszczadów. Liście nabierające ciepłych kolorów, trwa na połoninach powoli tracąca swoją zieleń, a do tego poranna i wieczorna mgła, unosząca się nad szlakami. O tej porze roku, należy szczególnie dokładnie planować wędrówki po górach. Szybko zapadający zmierzch zmusza do tego, aby pojawić się na szlaku skoro świt.

czytaj więcej »

Kalendarz imprez

Kalendarz imprez Nadchodzące lato, w Bieszczadach zapowiada się bardzo ciekawie. Jak co roku, miasta i gminy przygotowały liczne atrakcje dla mieszkańców oraz turystów, którzy tłumnie będą odwiedzać ten urokliwy zakątek Polski. Już teraz warto zaplanować swoje uczestnictwo w nadchodzących wydarzeniach, korzystając z naszego Kalendarza Imprez 2016. * - Gwiazdka przy dacie oznacza, że dokładna data imprezy nie jest jeszcze znana

czytaj więcej »


to-top