Menu
Aktualności Aktualności RSS

Nowa odsłona Portalu ZalewSolina.pl

Koniec roku to idealny moment na podejmowanie zmian. My, chcąc Państwa zaskoczyć w okresie świątecznym, a jednocześnie wejść w Nowy Rok z przytupem, przygotowaliśmy zupełnie nową odsłonę dotychczasowego portalu Zalew Solina.

Jest nam niezmiernie miło zaprosić Państwa do naszego nowego serwisu, działającego pod adresem  www.zalewsolina.pl. Jest to serwis poświęcony pięknu Bieszczad i wszystkim atrakcjom, jakie można tu spotkać. Jeszcze więcej ciekawych artykułów, dających odpowiedzi na wszystkie pytania, jakie mogą Państwo mieć na temat bieszczadzkich miejscowości, gór i tajemnic, które skrywają. Zmiany, które można zauważyć w nowym serwisie, nie ominęły również galerii zdjęć. Teraz, jest ona jeszcze wygodniejsza w użytkowaniu, za sprawą możliwości łatwego przewijania zdjęć i wyświetlaniu ich na osobnej warstwie, umieszczonej ponad informacjami na stronie. Rozwiązanie to jest nie tylko znacznie bardziej estetyczne, ale pozwala w całości skupić się nad zdjęciami, dostrzegając na nich jeszcze więcej szczegółów.
 
Nowy serwis stał się również bardziej intuicyjny w użytkowaniu. Praktyczne menu górne, a także możliwość założenia konta użytkownika, to następne z najbardziej zauważalnych zmian. Modyfikacji uległa również kolorystyka strony, co zdecydowanie podniosło estetykę całości. ZalewsSolina.pl jest utrzymany w miłej dla oka błękitno-białej tonacji, podążając tym samym drogą najwyższych standardów funkcjonalności. Zmiana ta sprawiła, że czytanie artykułów umieszczonych na stronie, jest jeszcze przyjemniejsze i mniej męczące oczy.
 
 
Dodatkowe opcje na zalewsolina.pl
 
Wizualne zmiany na stronie, to nie jedyne modyfikacje, które dla Państwa przygotowaliśmy. Wisienką na torcie jest połączenie serwisu o Bieszczadach z nowoczesną bazą noclegową. Teraz, w jednym miejscu mogą Państwo znaleźć najważniejsze informacje o tym miejscu, a jednocześnie wyszukać i zarezerwować dla noclegi w wybranej miejscowości. Nie tylko w Bieszczadach, ale całym podkarpaciu. Do tego celu została stworzona funkcjonalna i bardzo łatwa w obsłudze wyszukiwarka. Dostęp do niej jest możliwy od razu, ze strony głównej. Wystarczy podać miejscowość, w której chcą się Państwo zatrzymać i podać przedział cenowy za noc. Nasz system znajdzie i wyświetli oferty noclegów, spełniające podane kryteria. Drugą metodą na przeglądanie obiektów w bazie noclegowej, jest skorzystanie z mapki umieszczonej obok wyszukiwarki. Wybierając interesujący region, przeniosą się Państwo na listę wyników, obejmujących wszystkie oferty noclegów w wybranej lokalizacji.
 
 
Wiarygodność i funkcjonalność
 
Co jest najważniejsze, kiedy poszukuje się noclegów na weekendowy wypad lub wakacje? Przede wszystkim dostęp do wiarygodnych ofert, uzupełnionych szczegółowym opisem i zdjęciami prezentującymi dany obiekt. Tak właśnie prezentują się wszystkie oferty noclegów, które można znaleźć na zalewsolina.pl. Wizytówka obiektów w katalogu to wyraźna, duża miniatura i  najważniejsze informacje o obiekcie, wraz z pięcio punktową skalą ocen. Pozostałe informacje o noclegach, takie jak szczegółowe położenie, wyposażenie pokojów, cennik i galeria zdjęć, dostępne są po kliknięciu wizytówki.
 
Chcąc maksymalnie uprzyjemnić Państwu wyszukiwanie obiektów w naszej bazie, opis noclegów zyskał bardzo czytelny i przejrzysty układ. Daje to szybki dostęp do poszukiwanych wiadomości. Jednocześnie, można sprawdzić położenie obiektu na mapie, inne atrakcje w jego okolicy, zapoznać się z opiniami innych użytkowników oraz dodać własną ocenę noclegu. W końcu, można skontaktować się z właścicielem, aby np. dokonać rezerwacji. W tym ostatnim może pomóc galeria zdjęć. Zdjęcia wyświetlane są w postaci galerii przewijanej strzałkami lub kółkiem myszy, bez niepotrzebnej kompresji i w wysokiej rozdzielczości.
 
Gorąco zapraszamy miłośników Bieszczad i nie tylko, do częstego korzystania z nowego serwisu. Nowe, regularnie dodawane artykuły, wspaniałe zdjęcia i coraz większy wybór noclegów w Bieszczadach i nie tylko – to największe atuty tej strony, którym  chcemy się z Państwem podzielić. 
Jednocześnie informujemy, że można również korzystać z naszych pozostałych wyszukiwarek noclegów: www.bazanoclegowa.bieszczady.pl oraz www.bazanoclegowa.beskidy.pl
 

Wyświetleń artykułu: 866

« Wróć zobacz więcej aktualności »

Polecane
Noclegi Bieszczady

Noclegi Nasiczne

Noclegi Sopot

to-top